FALERY: Orders, badges, decorations
POLSKA / POLAND / POLEN / POLSKO / RUSSIA / LVIV
The Second Polish Republic. Officer's badge of the 37th czyca Infantry Regiment named after Fr. Jzef Poniatowski - Kutno
Odznaka dwuczęściowa, wykonana w tombaku złoconym, pokryta białą, czerwona i niebieską. Nakrętka sygnowana: FAB. GRAW. EMAL. / J. KNEDLER - WARSZAWA / NOWY ŚWIAT 45. Na stronie odwrotnej numer 264. Stan zachowania odznaki bardzo dobry. Minimalne przetarcia emalii. Sawicki, Wielechowski str. 73Wymiary: 43 x 43 mm
Details:
Condition: ()
Price realized | 3'100 PLN |
Starting price | 1'000 PLN |