Russia
ROSJA / RUSSIA/ RUSSLAND/ РОССИЯ / MOSCOW / PETERSBURG
Russia. Caryca Catherine II. 10 Rubel (Rouble) (imperial) 1766 СПБ, Petersburg
Aw.: Popiersie carycy w małej koronie, u dołu inicjały T I (Timofiej Iwanow) i SPBRw.: W polu pięć tarcz herbowych, nominał i data.Przetarcia, resztki połysku w zakamarkach. Rzadka moneta.Friedberg 129; Bitkin 12 (R); Petrov 20 rub.
Waga/Weight: 12,71 g Au Metal: Średnica/diameter: 30 mm
Stan zachowania/condition: 3- (VF-)
Price realized | 6'500 PLN |
Starting price | 4'000 PLN |