John III
Szwecja / Sweden / Schweden / Suède / Sverige
Johan III (1568-1592) Szelag no date Reval
Aw. W obwódce perłowej ukoronowane inicjały I-RRw. W obwódce perłowej trzy lwy w lewoNapis: MO NOVA REVACiemna patyna.A. 43b.
Waga/Weight: 0,78 g Ag Metal: Średnica/diameter: 17,5 mm
Stan zachowania/condition: 3 (VF)
Price realized | 60 PLN |
Starting price | 50 PLN |