Medieval coins
Szwecja / Sweden / Schweden / Suède / Sverige
Średniowiecze. Karol Knutsson (1448-1457) Ortug. Söderköping XIV w.
Aw.: Tarcza herbowa z literą S, obwódka perełkowa.Napis: KARO LVS REX SVERw.: Tarcza herbowa z trzema koronami.Napis: MON ETA CVE CIACiemna patyna. Czytelny egzemplarz.
Waga/Weight: 1,12 g Ag Metal: Średnica/diameter: 19,5-20,5 mm
Stan zachowania/condition: 3 (VF)
Price realized | 12'250 PLN |
Starting price | 280 PLN |