Rzeszowski Dom Aukcyjny

Auction 20  –  9 - 10 November 2024

This auction offers live bidding  |  Go to live bidding
Rzeszowski Dom Aukcyjny, Auction 20

Ancient, Polish and World Coins, Banknotes, Orders, Badges

Part 1: Sa, 09.11.2024, from 2:00 PM CET
Part 2: Su, 10.11.2024, from 10:00 AM CET
Pre bids are accepted until:
Part 1: Sa, 09.11.2024, until 1:00 PM CET
Part 2: Su, 10.11.2024, until 9:00 AM CET

Szwajcaria, Zegarek kieszonkowy IWC - Ferdynand Woroniecki Warszawa Delikatne ślady używania, pięknie zachowany cyferblat. Ferdynand Woroniecki (1836–1909) – warszawski zegarmistrz, który swój zakład założył w 1866 r. nieopodal Krakowskiego Przedmieścia pod adresem Czysta 2 (obecnie ul. Ossolińskich). Oprócz sprzedaży zegarów własnej produkcji, w jego ofercie znajdowały się również sprowadzane z zagranicy zegarki takich marek, jak szwajcarski Patek Philippe, Omega, Tissot, a także wyroby paryskie.
Mechanizm sygnowany IWC na chodzie  nr 220851. Koperta w złocie. Tylni dekiel w pięknym zdobieniu. Stan zachowania przedmiotu bardzo dobry -.
Złoto .585, szerokość z koronką 62 mm, średnica 50 mm, masa łączna 85 g.

Starting price 1'352 EUR
According to the auction house, there is no bid on this lot yet.
Place a pre bid  (2 days left)