Komplet do alkoholu w oryginalnym pudełku, Imago artis - srebro Komplet do alkoholu 'Ośmiorniczki' w stanie idealnym w oryginalnym opakowaniu. Imago artis. Proj. Andrzeja Folfasa który otrzymał w 1974 roku 2-gą nagrodę w konkursie złotniczym. 1974 rok. Srebro zdobione filigranem i jaspisami. Komplet sygnowany. Punce 'sztaluga', główka 'Kraków', główka w kole.
Srebro próby 3, waga 707 g.
Wysokość: Karafka 23,5 m, kieliszki 8,5 cm
Starting price | 226 EUR |
According to the auction house, the current bid is 238 EUR. |