Szwajcaria, Zegarek kieszonkowy IWC - Ferdynand Woroniecki Warszawa Delikatne ślady używania, pięknie zachowany cyferblat. Ferdynand Woroniecki (1836–1909) – warszawski zegarmistrz, który swój zakład założył w 1866 r. nieopodal Krakowskiego Przedmieścia pod adresem Czysta 2 (obecnie ul. Ossolińskich). Oprócz sprzedaży zegarów własnej produkcji, w jego ofercie znajdowały się również sprowadzane z zagranicy zegarki takich marek, jak szwajcarski Patek Philippe, Omega, Tissot, a także wyroby paryskie.
Mechanizm sygnowany IWC na chodzie nr 220851. Koperta w złocie. Tylni dekiel w pięknym zdobieniu. Stan zachowania przedmiotu bardzo dobry -.
Złoto .585, szerokość z koronką 62 mm, średnica 50 mm, masa łączna 85 g.
Starting price | 1'352 EUR |
According to the auction house, there is no bid on this lot yet. |