Europa, Dubeltówka kapiszonowa XIX w. Dubeltówka kapiszonowa. Ładnie zachowany egzemplarz. Ślady po kornikach na kolbie. Stan zachowania przedmiotu dobry.
Kaliber mm.
Długość całkowita 131 cm, długość lufy 94 cm.
Starting price | 113 EUR |
According to the auction house, the current bid is 119 EUR. |