June 2024 Auction
– 11 - 14 June 2024
Coins, Medals and Banknotes
Part 1: Tu, 11.06.2024, from 2:00 PM CEST
Part 2: We, 12.06.2024, from 2:00 PM CEST
Part 3: Th, 13.06.2024, from 2:00 PM CEST
Part 4: Fr, 14.06.2024, from 2:00 PM CEST
(1465)
Provincial coins
(100)
Batavian Republic, Kingdom of Holland and French Annexation
Kingdom Coins
(228)
(63)
Decorations and Militaria
Miscellaneous
Foreign coins
(316)
Foreign coins
(261)
Part 4
Banknotes
(478)
Sort by: Lot number ascending
Sort by: Lot number descending
12
13
14
15
Lot 1
Dubbele Sterling. Brabant. Brussel. Jan I. Z.J. (1277 - 1294). Vanhoudt G.169, de Witte 262. 2,11 g.
240 EUR
Lot 2
Filipsdaalder. Brabant. Antwerpen. Filips II. 1572. Zeer Fraai +. Gesnoeid. 25,74 g.
130 EUR
Lot 3
Patagon. Brabant. Antwerpen. Albrecht & Isabella. Z.j. Fraai / Zeer Fraai. Vanhoudt 619 AN. 27,22 g.
60 EUR
Lot 4
Patagon. Brabant. Brussel. Albrecht & Isabella. Z.j. Zeer Fraai -. Groene aanslag. Stempelbreuk. Vanhoudt 619 BS. 27,4 g.
50 EUR
Lot 5
Dukaton. Brabant. Antwerpen. Filips IV. 1649. Fraai / Zeer Fraai. Gepoetst. Vanhoudt 642 AN. 32,5 g.
140 EUR
Lot 6
Dukaton. Brabant. Antwerpen. Filips IV. 1664. Fraai +. Gepoetst. Vanhoudt 642 AN. 32,6 g.
110 EUR
Lot 7
Halve Dukaton. Brabant. Antwerpen. Maria Theresia. 1754. Zeer Fraai +. Licht pvc schade. Schoongemaakt. Vanhoudt 815 AN. 16,6 g.
75 EUR
Lot 8
Halve Dukaton. Brabant. Antwerpen. Maria Theresia. 1753. Zeer Fraai. PVC schade. Vanhoudt 815 AN. 16,5 g.
58 EUR
Lot 9
Halve Dukaton. Brabant. Antwerpen. Maria Theresia. 1750. Zeer Fraai. Lichte PVC schade. Vanhoudt 815 AN. 16,5 g.
60 EUR
Lot 10
Kronenthaler. Brabant. Brussel. Maria Theresia. 1762. VF. Vanhoudt 828 BS. Delm. 388. 29,4 g.
55 EUR
Lot 11
Kronenthaler. Brabant. Brussel. Maria Theresia. 1775. Zeer Fraai +. Vanhoudt 828 BS. Delm. 388. 29,4 g.
93 EUR
Lot 12
Kronenthaler. Brabant. Brussel. Maria Theresia. 1766. Vanhoudt 828 BS. Delm. 388. 29,2 g.
92 EUR
Lot 13
Kronenthaler. Brabant. Brussel. Joseph II. 1784. Zeer Fraai. Vanhoudt 852. Delm. 393. 29,1 g.
92 EUR
Lot 14
Kronenthaler. Brabant. Brussel. Joseph II. 1786. Zeer Fraai +. Vanhoudt 852. Delm. 393. 29,4 g.
55 EUR
Lot 15
Kronenthaler. Brabant. Brussel. Jozef II. 1785. Zeer Fraai. Vanhoudt 852. Delm. 393. 29,08 g.
40 EUR
Lot 16
Kronenthaler. Brabant. Joseph II. 1787. Zeer Fraai -. Gepoetst, montage sporen. 29,40 g.
25 EUR
Lot 17
Kronenthaler. Brabant. Leopold II. 1790. Zeer Fraai. KM# 42. 29,41 g.
116 EUR
Lot 18
Kronenthaler. Brabant. Brussel. Franz II. 1794. Zeer Fraai -. 28,92 g.
35 EUR
Lot 19
Kronenthaler. Brabant. Brussel. Franz II. 1794. Zeer Fraai +. Vanhoudt 891. Delm. 396. 29,3 g.
160 EUR
Lot 20
Brûlé. Luik. George van Oostenrijk. ND (1544 - 1557). Zeer Fraai. Dengis# 879. 2,9 g.
30 EUR
Lot 21
Florijn van 28 Stuiver. Deventer. Ferdinand II. 1621. Zeer Fraai -. CNM 2.12.39. Delm. 1110. 20 g.
110 EUR
Lot 22
Daalder van 28 Stuiver. Deventer. Ferdinand II. 1618. Fraai. Delm. 1107. 19,43 g.
35 EUR
Lot 23
Daalder van 30 Stuiver. Deventer. 1686. Fraai. Delm. 1092. 12,18 g.
35 EUR
Lot 24
Drieplak - met Klop (Zwols stadswapen). De Drie steden. (15)56. Zeer Fraai / Prachtig. CNM 2.13.21. 0,86 g.
15 EUR
Lot 25
Scheepjesschelling van 6 stuiver. Enkhuizen. 1677. Zeer Fraai. CNM 2.15.8. 3,22 g.
65 EUR
Lot 26
Oord. Friesland. Z.j. (1617). Zeer Fraai. 2.16.130, Verkade 216.2. 5,41 g.
25 EUR
Lot 27
Halve 3 gulden. Friesland. 1696. VF 30. NGC graded: 6635096-005. Delm. 1166. 15,7 g.
91 EUR
Lot 28
Leeuwendaalder op Hollandse muntvoet. Friesland. 160?. Fraai / Zeer Fraai. CNM 2.16.35. Delm. 881. 26,82 g.
120 EUR
Lot 29
Halve Groot. Gelderland. Arnhem. Reinoud IV. Z.J. (1402 - 1423). Fraai. vd Ch. 9.11.13. 0,58 g.
20 EUR
Lot 30
Achtste stuiver of Duit. Gelderland. 1759/58. Zeer Fraai -. CNM 2.17.195. 2,69 g.
25 EUR
Lot 31
Florijn van 28 stuiver - Met Hollandse klop. Groningen. 1692. Zeer Goed / Fraai. CNM 2.20.13. Delm. 1120. 14,67 g.
70 EUR
Lot 32
Gouden rijder van 14 gulden - Met hanger. Groningen en Ommelanden. 1761. Zeer Fraai. Gepoetst. CNM 2.20.6. Delm. 1161. 10,2 g.
Lot 33
Gouden dukaat - Met hanger. Holland. 1777. Fraai / Zeer Fraai. CNM 2.28.54. Delm. 775. 3,8 g.
245 EUR
Lot 34
Leeuwendaalder op Hollandse muntvoet. Holland. 15(7)6. Fraai +. CNM 2.28.65. Delm. 830. 26,94 g.
120 EUR
Lot 35
Zilveren dukaat. Holland. 1666/65. Zeer Fraai -. CNM 2.28.79. Delm. 968. 27,64 g.
181 EUR
Lot 36
Zilveren dukaat. Holland. 1694. Zeer Fraai -. CNM 2.28.80. Delm. 969. 28,06 g.
60 EUR
Lot 37
1 Generaliteits Gulden. Holland. 1736. Zeer Fraai -. CNM 2.28.104. Delm. 1179. 10,38 g.
35 EUR
Lot 38
1 Generaliteits Gulden. Holland. 1794. Zeer Fraai. CNM 2.28.104. Delm. 1179. 10,42 g.
35 EUR
Lot 39
Wapenstuiver - Afslag in goud. Holland. 1732. Fraai. Beschadigd. CNM 2.28.122. Delm. 819. 1,5 g.
135 EUR
Lot 40
Zilveren duit. Holland. 1717. Zeer Fraai. Gepoetst. CNM 2.28.126. 3,06 g.
100 EUR
Lot 41
Florijn van 28 stuiver - Met Hollandse klop. Kampen. Matthias I. (16)81. Fraai / Zeer Fraai. Montage sporen. CNM 2.30.61. Delm. 1113. 18,66 g.
30 EUR
Lot 42
Filipsdaalder. Overijssel. Filips II. 1563. Zeer Fraai. CNM 2.38.3. Delm. 49. 33,31 g.
262 EUR
Lot 43
Dukaton of Zilveren rijder. Overijssel. 1734. Zeer Fraai -. CNM 2.38.79. Delm. 1036-1036a. 31,90 g.
221 EUR
Lot 44
Gulden - Generaliteits. Overijssel. 1719. Zeer Fraai. CNM 2.38.91. Delm. 1184. 10,4 g.
35 EUR
Lot 45
Gouden rijder van 14 gulden - In hanger. Utrecht. 1750. Zeer Fraai +. CNM 2.43.37. Delm. 970. 10,1 g.
600 EUR
Lot 46
Nederlandse Rijksdaalder. Utrecht. 1621. Fraai +. Delm. 942. 28,31 g.
110 EUR
Lot 47
3 Gulden - Generaliteits. Utrecht. 1793. Zeer Fraai / Prachtig. Licht gepoetst. CNM 2.43.117. Delm. 1150. 31,1 g.
90 EUR
Lot 48
3 Gulden - Generaliteits. Utrecht. 1794. Zeer Fraai +. Opgewreven. CNM 2.43.117. Delm. 1150. 31,6 g.
121 EUR
Lot 49
3 Gulden. Utrecht. 1793. Zeer Fraai. Gepoetst, montage sporen. CNM 2.43.117. Delm. 1150. 31,53 g.
91 EUR
Lot 50
3 Gulden. Utrecht. 1794. Zeer Fraai. 1150. 31,24 g.
141 EUR
Lot 51
Muntmeesterpenning. Utrecht. 1759. Zeer Fraai. Gepoetst. CNM 2.43.126. 3,02 g.
30 EUR
Lot 52
Scheepjesschelling van 6 stuiver. Utrecht. 1764. Zeer Fraai +. CNM 2.43.137. 4,82 g.
60 EUR
Lot 53
Duit - Zilveren afslag. Utrecht. 1739. Zeer Fraai. CNM 2.44.21. 3,7 g.
30 EUR
Lot 54
Duit. Utrecht stad. 1790. MS 62 BN. NGC Graded: 6641276-008. CNM 2.44.22.
50 EUR
Lot 55
Friese rijder. Friesland. 1598. Fraai. Gerepareerd. CNM 2.16.4. Delm. 1008. 3,2 g.
470 EUR
Lot 56
Gouden dukaat - Op speld. West-Friesland. 1778. Zeer Fraai +. CNM 2.46.16. Delm. 838. 4 g.
295 EUR
Lot 57
Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet. West-Friesland. 1641. Zeer Fraai +. CNM 2.46.24. Delm. 836. 26,76 g.
110 EUR
Lot 58
Rijskdaalder. West-Friesland. 1620. Zeer Fraai. CNM 2.46.31. Delm. 940. 28,26 g.
111 EUR
Lot 59
Daalder van 30 stuiver. West-Friesland. 1685. Zeer Fraai -. CNM 2.46.47. Delm. 1081. 15,63 g.
30 EUR
Lot 60
3 Gulden - Generaliteits. West-Friesland. 1795. Zeer Fraai -. CNM 2.46.55. Delm. 1147. 31,58 g.
116 EUR
Lot 61
Leeuwendaalder op Zeeuwse muntvoet. Zeeland. 1597. Fraai / Zeer Fraai. Met mooie patina. CNM 2.49.39. Delm. 838. 26,8 g.
101 EUR
Lot 62
1 Daalder, Leeuwendaalder. Zeeland. 1616. Zeer Fraai -. CNM 2.49.41. Delm. 839. 27,36 g.
70 EUR
Lot 63
Zilveren Dukaat. Zeeland. 1774. AU Details. NGC Graded: 6640070-069. CNM 2.49.50. Delm. 976. 28,25 g.
140 EUR
Lot 64
1 Zilveren dukaat. Zeeland. 1770. XF Details. NGC Graded: 6640070-068 Gepoetst. CNM 2.49.50. Delm. 976. 28,25 g.
140 EUR
Lot 65
Kwart zilveren dukaat. Zeeland. 1763. Zeer Fraai +. CNM 2.49.54. Delm. 1008a. 6,7 g.
90 EUR
Lot 66
Kwart zilveren dukaat. Zeeland. 1765. Zeer Fraai -. CNM 2.49.54. Delm. 1008a. 6,7 g.
40 EUR
Lot 67
Dukaton of zilveren rijder. Zeeland. 1793. Zeer Fraai -. Gepoetst. CNM 2.49.60. Delm. 1052. 31,13 g.
200 EUR
Lot 68
Scheepjeschelling van 6 stuiver. Zeeland. 1776. Zeer Fraai. CNM 2.49.92. 4,81 g.
40 EUR
Lot 69
Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet. Zwolle. 1646. Fraai +. CNM 2.52.53. Delm. 866. 25,79 g.
45 EUR
Lot 70
Duit. V.O.C. (Utrecht). 1790. MS 65 BN. NGC Graded: 6641276-003. 3,09 g.
300 EUR
Lot 71
¼ Gulden. W.I.C. 1794. Zeer Fraai / Prachtig. Scho. 1355. Passon 58.3. 2,7 g.
65 EUR
Lot 72
Lot (11) Provinciaal. Gemiddeld Zeer Fraai. 98 g.
180 EUR
Lot 73
Lot (19) Voornamelijk 3 Plakken. 16e Eeuw. Gemiddeld Fraai. Inc. Mijtstuk, Stuiver en Broodpenning.
55 EUR
Lot 74
Lot (2) Halve gulden van X stuiver. V.O.C. (Zeeland). 1791. Gemiddeld Zeer Fraai. Scho. 77 & 78b. Passon 16,6 & 16,8. 9,8 g.
160 EUR
Lot 75
Lot (20) Koperen duiten. Provinciaal. Gemiddeld Fraai. 55 g.
60 EUR
Lot 76
Lot (20) Koperen duiten. Provinciaal. Gemiddeld Fraai. 58,8 g.
55 EUR
Lot 77
Lot (20) Koperen duiten. Provinciaal. Gemiddeld Fraai. 59,8 g.
55 EUR
Lot 78
Lot (20) Koperen duiten. Provinciaal. Gemiddeld Fraai. 56,4 g.
55 EUR
Lot 79
Lot (20) Koperen duiten. Provinciaal. Gemiddeld Fraai. 55,5 g.
Lot 80
Lot (20) Koperen duiten. Provinciaal. Gemiddeld Fraai. 54,9 g.
55 EUR
Lot 81
Lot (20) Koperen duiten. Provinciaal. Gemiddeld Fraai. 54,7 g.
Lot 82
Lot (20) Koperen duiten. Provinciaal. Gemiddeld Fraai. 59,5 g.
55 EUR
Lot 83
Lot 84
Lot (20) Koperen duiten. Provinciaal. Gemiddeld Fraai. 57,4 g.
55 EUR
Lot 85
Lot (3) Halve duit (zilveren afslag), halve gulden & gulden. V.O.C. 1755 & 1786. Gemiddeld Zeer Fraai. 16,9 g.
150 EUR
Lot 86
Lot (3) Kronenthaler, ½ Kronenthaler. Brabant. Leopold II. 1784/88/91. F / VF. 72,61 g.
55 EUR
Lot 87
Lot (30) Koperen duiten. V.O.C. Gemiddeld Fraai. 91,5 g.
90 EUR
Lot 88
Lot (30) Koperen duiten. V.O.C. Gemiddeld Fraai. 86,9 g.
90 EUR
Lot 89
Lot (30) Koperen duiten. V.O.C. Gemiddeld Fraai. 85,8 g.
Lot 90
Lot (30) Koperen duiten. V.O.C. Gemiddeld Fraai. 90,2 g.
Lot 91
Lot (30) Koperen duiten. V.O.C. Gemiddeld Fraai. 87,7 g.
90 EUR
Lot 92
Lot (30) Koperen duiten. V.O.C. Gemiddeld Fraai. 86,6 g.
90 EUR
Lot 93
Lot (30) Koperen duiten. V.O.C. Gemiddeld Fraai. 95,1 g.
Lot 94
Lot (30) Koperen duiten. V.O.C. Gemiddeld Fraai. 87,4 g.
Lot 95
Lot (30) Koperen duiten. V.O.C. Gemiddeld Fraai. 92,4 g.
90 EUR
Lot 96
Lot (30) Koperen duiten. V.O.C. Gemiddeld Fraai. 85,6 g.
Lot 97
100 EUR
Lot 98
Lot (6) Lot schellingen van 6 stuiver. Zeeland, Gelderland, West-Friesland, Deventer. Gemiddeld Zeer Fraai. 25,88 g.
145 EUR
Lot 99
Lot (6) Provinciaal. Gemiddeld Zeer Fraai. 81 g.
111 EUR
Lot 100
Lot (6) Provinciaal. Gemiddeld Zeer Fraai. 39,9 g.
155 EUR
12
13
14
15